Material a krystaly od SBS  TRADE.

Elxis CMS CZ - Redakční systém - Katalog odkazů

FreeWebSubmission: Free Search Engine Submission and Site Promotion

 

 

Catalog Clonet - evropský katalog

 

 Evropský katalog

Kvalita a použité kameny

 

Materiál

Kolekce šperků zahrnuje výrobky ze stříbra o ryzosti 925, které navíc může být pokovené vrtsvou rhodia. Rhodium zajišťuje šperkům větší odolnost vůči vnějším vlivům a zvyšuje lesk a exkluzivitu šperků. Rhodium šperkům dodává vzhled bílého zlata, které je dnes velice populární.

Velkou část kolekce tvoří výrobky z tombaku, což je slitina mědi a zinku používaná k výrobě bižuterie. Všechny výrobky z tombaku jsou pokoveny stříbrem nebo zlatem.

Část stříbrné kolekce šperků a kolekce z tombaku je pozlacena vrstvou zlata o ryzosti 18 Kt. K pozlacení se využívá metody subage, která je v současné době absolutní špičkou ve svém oboru. Vrstva zlata má sílu minimálně 2 microny a tvrdost 180 vickers.

Krystaly

CZ krystaly - Cubic Zirconia - jsou moderní syntetické kameny různých barev, které nahrazují pravé kameny. Tvrdost CZ krystalů je 8,5 - 9 (diamanty mají tvrdost 10). Nejznámějšími CZ krystaly jsou krystaly Swarovski, které jsou vsazeny do některých našich šperků.

 

PROČ PRODUKTY FIRMY SBS TRADE?

SBS Trade je přední česká firma zabývající se výrobou šperků a bižuterie a jejich distribucí. Působí na našem trhu již od roku 1994 a za tuto dobu si získala mnoho příznivců nejen z řad spokojených zákazníků, ale i spolupracovníků.

Šperky i bižuterie jsou vyráběny speciální technologií, díky níž je kvalita těchto produktů vyšší než u srovnatelných, běžně dostupných šperků a bižuterie, přičemž je pro zákazníka zároveň lákavá i nízká cena těchto výrobků. Každý výrobek je opatřen značkou společnosti SBS Trade, PUNCEM, který má SBS Trade registrovaný. Naše produkty jsou zlaceny 18ti kt.zlatem bez obsahu niklu.

Málokterá společnost se může pochlubit tak širokou nabídkou výrobků zlacených, stříbřených, stříbrných i z chirurgické oceli. Výrobky firmy SBS Trade jsou odolné proti otěru, vodě (dokonce i mořské) i proti znehodnocení působením lidského potu a protože jsou hypoalergenní, jsou vhodné i pro alergiky.

Navíc na naše výrobky dostanete záruku 24 měsíců!